Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni Polskiej Akademii Nauk

Maciej_Szaleniec.jpg

Prof. Maciej Szaleniec

Kierownik laboratorium w IKiFP PAN

Tel: +48 12 6395 157
Pokój: 235, 223, 226
E-mail: ncszalen@cyf-kr.edu.pl

Tomasz Witko.jpg

Dr Tomasz Witko

Badacz z doktoratem

Tel.: +48 12 6395 159
Pokój: 233
E-mail: tomasz.witko@ikifp.edu.pl

Mateusz_Tataruch.jpg

Dr inż. Mateusz Tataruch 

Asystent

Tel.: +48 12 6395 155
Pokój: 237
E-mail: nctataru@cyf-kr.edu.pl

Katarzyna_Kurpiewska.jpg

Katarzyna Kurpiewska, PhD

Adiunkt

Tel.: +48 12 6395 158
Pokój: 234
E-mail: nckurpie@cyf-kr.edu.pl

Beata_Mrugała.jpg

Beata Mrugała, MSc

PhD Student

Tel.: +48 12 6395 158
Pokój: 234
E-mail: ncmrugal@cyfronet.pl

Ewa_Kot.jpg

Mgr Ewa Kot

Doktorantka

Tel.: +48 12 6395 158
Pokój: 234
E-mail: ncwierus@cyf-kr.edu.pl

Wojciech_Snoch.jpg

Wojciech Snoch, MSc

Doktorant

Tel.: +48 12 6395 158
Pokój: 234
E-mail: ncsnoch@cyfronet.pl

Katarzyna_Harazna.jpg

Mgr inż. Katarzyna Harazna

Doktorantka

Phone: +48 12 6395 156
Room: 236
E-mail: ncharazn@cyf-kr.edu.pl

Agnieszka_Gibała.jpg

Mgr Agnieszka Gibała

Doktorantka

Tel.: +48 12 6395 156
Pokój: 236
E-mail: ncgibala@cyf-kr.edu.pl

micha%C5%82_glanowski_edited.jpg

Mgr inż. Michał Glanowski

PhD Student

Tel.: +48 12 6395 156
Pokój: 236
E-mail: ncglanow@cyf-kr.edu.pl

Maciej_Guzik.jpg

Dr Maciej Guzik

Adiunkt

Tel: +48 12 6395 159
Pokój: 233
E-mail: ncguzik@cyf-kr.edu.pl

Agnieszka_Wojtkiewicz%20-%20kopia_edited

Dr Agnieszka Wojtkiewicz

Adiunkt

Tel.: +48 12 6395 155
Pokój: 237
E-mail: a.wojtkiewicz@cyfronet.pl

Anna_Miłaczewska.jpg

Dr Anna Miłaczewska

Adiunkt

Tel.: +48 12 6395 158
Pokój: 234
E-mail: ncmilacz@cyf-kr.edu.pl

Magdalena_Procner.jpg

Magdalena Procner, PhD, Eng.

Specjalista

Tel.: +48 12 6395 155
Pokój: 237
E-mail: magdalena.procner@ikifp.edu.pl

Anna_Kluza.jpg

Anna Kluza, MSc

Doktorantka

Tel.: +48 12 6395 158
Pokój: 234
E-mail: nckluza@cyf-kr.edu.pl

Zuzanna_Wojdyła.jpg

Mgr Zuzanna Wojdyła

doktorantka

Tel.: +48 12 6395 158
Pokój: 234
E-mail: ncwojdyl@cyf-kr.edu.pl

Justyna_Prajsnar_edited.jpg

Mgr inż. Justyna Prajsnar 

Doktorantka

Tel.: +48 12 6395 155
Pokój: 237
E-mail: ncprajsn@cyf-kr.edu.pl

Patrycja_Wójcik.jpg

Mgr inż. Patrycja Wójcik

Doktorantka

Phone: +48 12 6395 156
Room: 236
E-mail: ncpwojci@cyf-kr.edu.pl

Agnieszka_Winiarska_edited.jpg

Mgr inż. Agnieszka Winiarska

Doktorantka

Tel.: +48 12 6395 156
Pokój: 236
E-mail: ncwiniar@cyf-kr.edu.pl

ASekula.jpg

Mgr Anna Sekuła

Doktorantka

Tel.: +48 12 6395 156
Pokój: 236
E-mail: ncsekula@cyf-kr.edu.pl

Instytut Fizjologii Roślin Polskiej Akademii Nauk

piotr_waligorski.jpg

Dr hab. Piotr Waligórski

Kierownik laboratorium w IFR PAN

Tel.: +48 12 4251 833 wew. 123

Pokój:

E-mail: p.waligorski@ifr-pan.edu.pl

michal_dziurka.jpg

Dr Michał Dziurka

Badacz z doktratem

Tel.: +48 12 4251 833 wew. 123

Pokój:

E-mail: m.dziurka@ifr-pan.edu.pl

monika_kula.jpg

Dr Monika Kula

Badacz z doktoratem

Tel.: +48 12 4251 833 wew. 219

Pokój:

E-mail: m.kula@ifr-pan.edu.pl

Andrzej_Skoczowski_edited.jpg

Prof. Andrzej Skoczowski

Profesor

Tel.: +48 12 4251 833 wew. 130

Pokój:

E-mail: a.skoczowski@ifr-pan.edu.pl

magdalena_ryś.jpg

Dr Magdalena Rys

Adiunkt

Tel.: +48 12 4251 833 wew. 219

Pokój:

E-mail: m.rys@ifr-pan.edu.pl

Co robimy

 Naszym celem jest łączenie potencjału Instytutu Katalizy I Fizykochemii Powierzchni oraz Instytutu Fizjologii Roślin w dziedzinie biochemii i biotechnologii

Nasze projekty

Członkowie laboratories ubiegają się o krajowe i międzynarodowe projektu by realizować ambitne cele badawcze

Dołącz do nas

Jesteśmy otwarci na współpracę z naukowcami i przedsiębiorcami w ramach biegnących projektów jak również w zakresie zupełnie nowych kierunków badawczych

Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące naszych badań lub dostępu do aparatury nie wahaj się do nas napisać